19 października 2012 ~ komentarze 4

Social Media Checklista

Social Media ChecklistaUdając się na zakupy robimy listę zakupów by o czymś nie zapomnieć . Taką samą checklistę wypadałoby posiadać jeśli chodzi o nasze profile w serwisach społecznościowych. Gotowa checklista Social Media z pewnością ułatwi nam życie i pomoże zaoszczędzić cenny czas. OK tylko co ma się znaleźć na tej Social Media checkliście? The Whole Brain Group przygotował dla nas gotową checklistę, zawierającą TODO dla naszego bloga, Facebooka, Twittera, LinkedIn’a, Google+, Pinterest i YouTube. Lista zawiera najważniejsze czynności, które gdy będziemy sumiennie wykonywać przyniosą oczekiwane rezultaty. Jakby tego było mało The Whole Brain Group przygotował wersję checklisty w pdf. Zatem do dzieła!

Social Media Checklista

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

4 komentarze to “Social Media Checklista”

  1. Marcin Szczepkowski 19 października 2012 at 10:13 Permalink

    Patrze sobie dziś w Google+ i widzę gotowy „poradnik do społecznościówek”, myślę „Really nice”. Pamiętam swoje początki z Facebook, a w szczególności zakładanie fanpage i aż ciarki przechodzą. Facebook „uwielbiany” przez wszystkich, a chyba to najgorszy serwis pod kątem „usability” – nie bez powodu wydawane są książkowe poradniki do kupienia w empiku ;-) Choć fakt faktem trochę się zmieniło od czasu moich początków chyba na plus (lub ja się już przyzwyczaiłem). Większość mam checknięte… a ty?

  2. www.sieciowyMarketing.pl 19 października 2012 at 11:31 Permalink

    Taka lista oczywiście jest przydatna, jednak jeśli się tworzy bloga dla indywidualnego Klienta, to jednak zawsze liczy się indywidualne podejście i czasami inne elementy trzeba dorzucić do listy a z niektórych zrezygnować.


Leave a Reply