14 listopada 2012 ~ 0 komentarzy

Statystyki Authorship w Google+

Statystyki Google Authorship w profilu Google+Kolejny dowód na to, że warto zainwestować w Google Authorship. John Pozadzides z GeekBeat.tv po zalogowaniu się do Google+ zauważył nową funkcjonalność a mianowicie statystyki Google Authorship. Na poniższym screenie widzimy m.in. dane przedstawiające łączną liczbę wyświetleń Authorship w wynikach wyszukiwania (4,534,145) oraz liczbę wejść na nasz profil właśnie poprzez Authorship (199,903) w ciągu ostatnich 30 dni. Poniżej znajduje się lista adresów URL stron, które posiadają Authorship, którą możemy posortować według wyświetleń w wynikach wyszukiwania, wejść na nasz profil oraz współczynnika klikalności. Muszę przyznać, że jest to świetne narzędzie do analizowania naszego Google Authorship, z niecierpliwością czekam na nie w swoim profilu.

By trafić do statystyk w prawym sidebarze musi pokazać się poniższy przycisk:

Przycisk prowadzący do statystyk Authorship w Google+

Statystyki Google Authorship w profilu Google+ Johna Pozadzidesa:

Statystyki Google Authorship w Google+

Kategoria: Google+ | Tagi: ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply