03 września 2012 ~ 1 komentarz

Świat bez Google

Świat bez GoogleŚwiat bez Google? Obecnie wydaje się to już niemożliwe. Co jednak by było gdyby nagle Google rzeczywiście zniknął? Kto by zajął jego miejsce i za jakimi usługami tęsknilibyśmy najbardziej? Poniższa infografika autorstwa Obizmedia odnaleziona na Mjut Malina w czytelny sposób pokazuje nam pokrótce chronografię Google oraz jego najważniejsze usługi. A czy Ty jesteś w stanie wyobrazić sobie świat bez Google?

Kliknij w obrazek by obejrzeć w oryginalnym rozmiarze.

Świat bez Google

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Świat bez Google”

  1. Twistet 4 września 2012 at 12:42 Permalink

    Fakt, że na googla można psioczyć, ale świadczy on tyle przydatnych usług, że ciężko byłoby je zastąpić, o ile wyszukiwarkę przejął by z pewnością Bing to z resztą raczej ciężko :)


Leave a Reply