30 grudnia 2012 ~ 1 komentarz

Ten blog ma już rok

WojtekJest mi niezmiernie miło poinformować, że jestem już z Wami rok. Wystartowałem równo 29 grudnia 2011. Mijający rok obfitował w różnego rodzaju aktualizacje algorytmu Google oraz nowości (nie tylko od Google), co sprawiło, że niemalże każdego dnia miałem okazję dzielić się z Wami jakąś nowinką. Pisząc ten wpis mam 39,2 stopnia Celsjusza dlatego też wybaczcie, że nie jest tak obszerny jakbym sobie tego życzył. Przytoczę na szybko kilka liczb.

W 2012 roku:

– prawie 50 tyś. odwiedzin,
32,5 tyś. unikalnych użytkowników,
– ponad 82,5 tyś. odsłon,
242 wpisy co daje średnią roczną 0,7 wpisu – czas udać się po 0,7 ;)
– powstało 585 komentarzy (bardzo dziękuję!),
– najczęściej wyszukiwane frazy po których do mnie trafialiście: „google” (1,7 tyś.), „bank millenium” (0,5 tyś.), „poczta gmail” (0,4 tyś.) – najśmieszniejsze frazy znajdziecie we wpisie „Instalacja Google, czyli po jakich frazach do mnie trafiacie”

Wiem, że powyższe liczby nie powalają, jednakże i ja nie starałem się korzystać z różnego rodzaju „dopingu”. Osobiście jestem zadowolony z wyniku oraz z samego siebie, że nie zabrakło mi chęci do prowadzenia bloga. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie jeszcze lepszy a wpisy będą za sobą niosły jeszcze bardziej wartościową treść.

 

Wojtek

Kategoria: Blog Wojtka | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Ten blog ma już rok”

  1. F55 Blog 30 grudnia 2012 at 18:50 Permalink

    no i pięknie :) ważne aby świętować kolejne rocznice…


Leave a Reply