08 lutego 2012 ~ 0 komentarzy

Timeline na Google+? Czemu nie

Timeline na Google+Jeszcze na dobre nie zagościło na Facebooku a już przeszła fala krytyki. Mowa o Timeline, który lada moment zostanie wprowadzony dla wszystkich użytkowników. Tymczasem, dzięki Gerwinowi Sturmowi z Austrii, mamy możliwość udostępnienia naszego strumienia Google+ w postaci Timeline.
Uwaga! Jak informuje Gerwin, jeżeli ktoś z Was zapragnie posiadać własny Timeline Google+ musi wiedzieć, że tworzy go na własną odpowiedzialność.

 

Jak stworzyć Timeline na Google+

1. Należy pobrać: http://dl.dropbox.com/u/22998394/timeline.zip
2. Potrzebny będzie klucz API z https://code.google.com/apis/console/ oraz włączone usługi w Google+
3. Wstaw klucz API i swoją nazwę użytkownika Google w index.html

 

A tak wygląda Timeline na Google+ Gerwina. Osobiście nie testowałem Timeline na Google+ dlatego wszelkie uwagi w komentarzach będą mile widziane. Życzę miłej zabawy.

Kategoria: Google+ | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply