04 kwietnia 2012 ~ 0 komentarzy

Trend Book 2012: lektura godna polecenia

Trend Book 2012 od Hatalska.comNatalia Hatalska przygotowała TrendBook2012, czyli analizę pięciu najważniejszych trendów w 2012 roku. Dodatkowo w TrendBook2012 znalazł się suplement zawierający opis dwunastu głównych zjawisk zachodzących w zachowaniach ludzi pod wpływem zmian technologicznych. Nowością jest natomiast podsumowanie tego, co sprawdziło się z prognoz ubiegłorocznych. TrendBook2012 dostępny jest za darmo, ale w ramach usługi Pay with a Post/ Pay with a Tweet. Oznacza to, że informacja o pobraniu raportu pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze lub na Facebooku.

Nie chcąc powielać informacji ze strony Natalii odsyłam po TrenBook2012 oraz po więcej szczegółów na jej bloga Hatalska.com

Gorąco polecam lekturę.

Kategoria: Różności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply