25 lutego 2012 ~ komentarze 2

Tumblr. walczy z anoreksją

Tumblr walczy z anoreksjąPlatforma blogowa Tumblr. ogłosiła na swoim blogu rozpoczęcie walki z blogami promującymi samookaleczenia, anoreksję, bulimie i inne zaburzenia odżywiania oraz samobójstwa. O zdanie, w jaki sposób walczyć z takimi treściami, Tumblr. poprosił swoją społeczność, skupiając się na dwóch wariantach rozwiązania problemu – całkowita blokada lub zamieszczanie na takich blogach oraz na stronach wyszukiwania blogów po powyższych kategoriach (przykład takiej strony wyszukiwań kategorii), informacji w postaci reklam jak przezwyciężyć np. bulimię, anoreksję czy do jakich organizacji zgłosić się gdy ma się myśli samobójcze.

Ograniczenia te Tumblr. planuje wprowadzić już w przyszłym tygodniu, dając jeszcze okres karencji, w którym każdy z blogerów zamieszczających takie treści mógł je edytować lub pobrać ich zawartość.

Kategoria: Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Tumblr. walczy z anoreksją”


Leave a Reply