12 lutego 2014 ~ komentarze 3

Twitter testuje nowy wygląd a’la Google+

Nowy wygląd TwitteraTwitter testuje nowy wygląd, który na pierwszy rzut oka przypomina mix Google+, Facebooka i Pinterest. Nowy, testowany wygląd zauważył i nagrał Rubén Gómez z allgoogletesting.blogspot.com. Poniżej screen oraz nagranie przedstawiające nowy wygląd Twittera.

Nowy wygląd Twittera

 

Kategoria: Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Twitter testuje nowy wygląd a’la Google+”

 1. Ajkomp 12 lutego 2014 at 18:42 Permalink

  Bardzo ciekawe posunięcie, myślę, że to strzał w 10tkę dla nich, zobaczymy co z tego wyniknie.

  PS. Fajny blog, dodaję do ulubionych :)

 2. POLONIA IRLANDIA 14 lutego 2014 at 13:55 Permalink

  Witam

  Jak widać już nie długo możemy się spodziewać, że wszystkie serwisy społecznościowe będą tak samo wyglądać. Mnie podoba się obecny wygląd twittera.

 3. Damian Chmiel 18 lutego 2014 at 13:02 Permalink

  Ja jueż jestem chyba stary, bo nie lubie takich zmian.. :P Stary wygląd TWTR całkowicie mi odpowiadał a teraz? Graficznie ciekawe, ale nie wiem po co zmieniać rzeczy, które się sprawdzają :)


Leave a Reply