16 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Twitter Trends w wynikach wyszukiwania Bing

Twitter Trends w BingNie chciał Twittera Google, ma go teraz Bing. Jak zauważył Techie Buzz, w wynikach wyszukiwania Bing, na bardzo popularne w danym momencie zapytanie (w tym przypadku „Pepsi Next”), w naturalnych wynikach wyświetliło się pole trendów na Twitterze informujące o liczbie dzieleń się tą informacją oraz o okresie czasu w jakim te dzielenia nastąpiły. Dla użytkowników Twittera, a nie jest ich mało, jest to znak, żeby wybierać Bing jako przeglądarkę tą „bardziej zaufaną”.

Twitter Trends w Bing

Niedawno pisałem o czwartym zainteresowanym w przepychankach na linii Google – Twitter – Bing, czyli Facebooku. Okazuje się, że Facebook pracuje nad integracją swoich usług w Bingu.

Integracja Twittera i Facebooka z Bingiem nie jest jeszcze gwoździem do trumny Google, jednak z pewnością przyczynia się do osłabiania jego reputacji.

Przydałaby się silniejsza konkurencja dla Google, z pewnością byśmy na niej nie stracili.

 

Źródło: http://searchengineland.com/twitter-trends-now-showing-in-bing-results-115258?utm_source=pluspost&utm_medium=plus&utm_campaign=stream

Kategoria: Bing | Tagi: , , ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply