18 września 2012 ~ komentarze 3

Twitter zmienia wygląd na plus

Nowy wygląd TwitteraKilka dni temu Twitter ogłosił, że wprowadza reklamy dla każdego. Teraz wziął się za wygląd stron profilowych. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem przyzwoicie. Jak informuje Today, Twitter planuje wprowadzić nowy wygląd również w aplikacjach mobilnych oraz w iPad’ach. Zmiany wydają się kosmetyczne. Na taką kosmetykę czekało wielu. Jednak wiele osób zapewne nie podzieli tego poglądu. Twitter „od zawsze” stawiał na minimalizm dodatków, liczył się tylko strumień i zawarte w nim najświeższe informacje, płynące z całego świata. Czy dodanie reklam, zwiększenie rozmiarów obrazków w naszych profilach to pierwszy krok do tego, że pewnego dnia otrzymamy informację, że dostępna jest już najnowsza wersja farmy na Twittera? Oby nie.

 

Najnowsze zmiany w wyglądzie profili na Twitterze

Twitter stawia na poprawę cech wizualnych. To co rzuca się w oczy to powiększenie nagłówka, oraz dodanie …coverphoto (ups Facebook?) o wymiarach 520x260px. Powiększone zostały również zdjęcia, prezentowane w lewej kolumnie.

Nowy wygląd strony profilowej na Twitterze

Nowy wygląd Twittera

Stary wygląd strony profilowej na Twitterze

Stary wygląd Twittera

 

Podobają się Wam te zmiany?

Kategoria: Różności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “Twitter zmienia wygląd na plus”

 1. Piotr Skrzypczak 18 września 2012 at 20:41 Permalink

  Wojtku nowy wygląd jest jakoś automatycznie zmieniany, czy można go gdzieś ręcznie zmienić? Myślę, że z nowym wyglądem Twitter zyska na popularności :)

  • Wojtek Tyluś 18 września 2012 at 20:46 Permalink

   Z tego co obserwuję, na początek zmieniany jest wygląd „zaufanym” profilom, które np. mają już dużo tweetów lub są „dorosłe” stażem :)
   Na każdego przyjdzie pora, niestety przyjdzie też pora na reklamy na Twitterze :/


Leave a Reply