13 listopada 2012 ~ komentarzy 5

Układ okresowy Social Media

Układ okresowy Social MediaDzięki Search Engine Land mamy do dyspozycji układ okresowy SEO dzięki któremu możemy jeszcze lepiej przygotować naszą strategię działań SEO. InMotion Hosting przygotował układ okresowy Social Media. Tablica z układem okresowym optymalizacji Social Media jest bardzo dobrze opisana. Myślę, że przyda się niejednej osobie zajmującej się optymalizacją działań Social Media. Uwaga – infografika jest dużych rozmiarów. Zapraszam.

Układ okresowy Social Media

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

5 komentarzy to “Układ okresowy Social Media”

 1. shpyo 13 listopada 2012 at 09:24 Permalink

  Szkoda, że nie po polsku ;)

  • Wojtek Tyluś 13 listopada 2012 at 09:27 Permalink

   Ponadto pewnie w polskich realiach tablica trochę może się różnić :)

 2. Kamil Kondel 14 listopada 2012 at 08:01 Permalink

  Po polsku? Prawie każdy polaczek czujący się lepszym podpisuje nazwę swojego zawodu po angolsku, aby nie odstawać od towarzystwa a ty chcesz, aby ktos to tlumaczyl na tak bardzo „wstydliwy” i nie trendy język.

  • Wojtek Tyluś 14 listopada 2012 at 08:19 Permalink

   Nie tyle tłumaczył co przełożył to na polskie warunki, wiadome jest, że procentowy udział korzystania z sociali w stanach róźni się od tego w Polsce ;)

 3. Promotor 14 listopada 2012 at 21:27 Permalink

  Wszystko fajnie, tylko z doświadczenia mogę powiedzieć, że nijak ma się to do naszych polskich realiów.


Leave a Reply