14 lutego 2012 ~ 0 komentarzy

Walentynkowy Google Doodle

Google Doodle na WalentynkiZ okazji Walentynek Google przygotował nam interesujące wideo Google Doodle. Walentynkowe Doodle przedstawia chłopczyka, który chcąc zaimponować dziewczynce skaczącej na skakance, wyszukuje w Google rzeczy, które mogłyby zwrócić jej uwagę. Po kilku nieudanych próbach udaje mu się odnaleźć w Google skakankę, która spowodowała zainteresowanie dziewczynki jego osobą.
W tle słychać zdobywcę 17 nagród Grammy, wokalistę bluesowego Tony’ego Bennetta śpiewającego balladę Hanka Williamsa pt. „Cold, Cold Heart” z 1951 roku.
Ostatni raz Google Doodle wideo widzieliśmy 5 września, przygotowane z okazji 65 urodzin Freddie’go Mercury, wokalisty grupy Queen.

 

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tony_Bennett

Kategoria: Google | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply