05 marca 2013 ~ komentarze 3

WordPress czy Blogger – co jest lepsze dla SEO?

WordPress czy Blogger dla SEODzisiejszy materiał wideo Matt Cutts poświęcił odpowiedzi na pytanie „Co jest lepsze dla SEO, WordPress czy Blogger?” Matt wyjaśnia, że Blogger jest platformą, która dzięki swej prostocie jest dobra dla początkujących, natomiast dzięki WordPressowi mamy większą elastyczność działania. Jeśli chodzi o SEO, Matt jasno nie stwierdził, która platforma jest lepsza. To trochę logiczne, przecież Matt współpracuje z ludźmi od Bloggera. W jednym ze zdań padło natomiast stwierdzenie, że dzięki większej możliwości własnej konfiguracji/optymalizacji, WordPress może okazać się nieco lepszy. Podsumowanie: pomimo, iż w ust Matta nie padły takie słowa, powiem to za niego – WordPress jest lepszy dla SEO, jeśli poświęcimy mu trochę czasu na jego optymalizację.

 

WordPress czy Blogger dla SEO

Kategoria: Google | Tagi: , ,

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

3 komentarze to “WordPress czy Blogger – co jest lepsze dla SEO?”

 1. Karol 7 marca 2013 at 11:05 Permalink

  Gdyby rozdawano nagrody w kategorii „jak nie powiedzieć czegoś wprost”, Matt miałby duże szanse na wygraną.

 2. tomatis 23 marca 2013 at 23:03 Permalink

  w jakiejś książce czytałem, że on jest po to by mówić o tym co wie w taki sposób, żeby nikt nie zauwarzył że coś wie lub coś mu wiadomo, dobry PR

  • Wojtek Tyluś 24 marca 2013 at 16:00 Permalink

   nie trzeba czytać książek, wystarczy pierwszy lepszy materiał wideo ;)


Leave a Reply