27 czerwca 2012 ~ komentarze 2

Wydarzenia Google+

Wydarzenia Google+W dniu dzisiejszym, podczas Konferencji Google I/O 2012 dla deweloperów, użytkownikom Google+ udostępniono nową funkcjonalność – Wydarzenia Google+. Funkcjonalność ta jest niemalże identyczna co tworzenie wydarzenia w Facebooku. Najwidoczniej twórcy Google+ doszli do wniosku, że dodanie możliwości tworzenia wydarzeń jest bardzo przydatny i będzie często wykorzystywany przez użytkowników. Mają rację! Trzeba jednak przyznać, że stworzone wydarzenie Google+, dzięki dodanemu, animowanemu obrazkowi, które można dopasowywać w zależności od okazji, jest o wiele przyjaźniejsze dla oka.

Jak można przeczytać w informacjach od Google, dzięki wydarzeniom Google+ możemy dzielić się informacjami a także zdjęciami na bieżąco a nasze wydarzenia automatycznie zostaną zsynchronizowane z Kalendarzem Google. Pokusiłem się o pierwsze testy tworzenia wydarzenia w Google+. Wygląda to tak jak na poniższych zrzutach ekranu.

 

Podgląd na Wydarzenia Google+

Wydarzenia Google+

Wydarzenia Google+

Wydarzenia Google+

Wydarzenia Google+

Wydarzenia Google+

 

Filmy pokazowe Wydarzenia Google+

 

 

Kategoria: Google+ | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Wydarzenia Google+”


Leave a Reply