23 maja 2013 ~ 0 komentarzy

Wykład nt. Google+ na UMCS

Wykłady na UMCS13 marca przeprowadziłem wykład dla studentów Politechniki Lubelskiej. Dzisiaj wysłuchali mnie studenci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Temat mojej prezentacji był ten sam t.j. „Budowanie wizerunku firmy w Internecie przy wykorzystaniu Google+”. Oczywiście ze względu na zmiany w Google+ wykład wymagał modyfikacji. Mam nadzieję, że nie zanudziłem słuchaczy na śmierć! Wykład był już drugim z cyklu bezpłatnych wykładów dla studentów i absolwentów lubelskich uczelni zorganizowanych przez firmę Performance Media, w której pracuję od 2010 roku.
Prócz mojej prezentacji zgromadzeni studenci UMCS wysłuchali +Darka Szpakowskiego, który zdradził im tajniki SEO w prezentacji p.t. „Przepis na pozycjonowanie – z czym to się je?”

 

Kolejne wykłady Performance Media

Już w czwartek 6 czerwca o godzinie 16:15 rozpocznie się kolejny cykl wykładów z których dowiemy się od +Kamila Adryjanka i Marka Misztala coś więcej o frameworku Symfony2 oraz poznamy dobre praktyki wersjonowania kodu na przykładzie przejścia z CVS na GITa. Więcej na temat tych i kolejnych wykładów dowiecie się ze strony Wyklady-Performance.pl. Zapraszam.

 

Moja prezentacja

 

Wykład w obiektywie

Wykłady na UMCS

Wykłady na UMCS

Wykłady na UMCS

Wykłady na UMCS

Wykłady na UMCS

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply