26 marca 2013 ~ komentarze 2

Wysyłasz podanie o ponowne rozpatrzenie witryny? Sprawdź ustawienia udostępniania pliku

Google DriveKaspar Szymański, Google guru odpowiedzialny za walkę ze spamem podał w swoim strumieniu Google+ bardzo ważną informację/wskazówkę dla webmasterów i właścicieli witryn. Informacja ta dotyczy osób, które zgłaszając strony do ponownego rozpatrzenia, wysyłają link do Dokumentów Google, w których mieszczą się linki do zrzeczenia, często nie sprawdzając ich ustawień dostępu. Warto zapoznać się z informacją od Kaspara.

Kaspar pisze:

Prośba do webmasterów i właścicieli witryn:

Jeżeli wysyłając podanie o ponowne rozpatrzenie witryny, przesyłasz link do dokumentacji w Dokumentach Google, upewnij się, że wybrałaś/wybrałeś właściwe ustawienia udostępnienia pliku: Każdy użytkownik mający link.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Wysyłasz podanie o ponowne rozpatrzenie witryny? Sprawdź ustawienia udostępniania pliku”

  1. tomatis 31 marca 2013 at 22:31 Permalink

    zasadniczo piszesz o oczywistej rzeczy, ale znając ludzką naturę to niektórzy zablokowali widok dokumentów do poziomu prywatności

    • Wojtek Tyluś 1 kwietnia 2013 at 16:40 Permalink

      zasadniczo Ty napisałeś równie oczywistą rzecz :) no przecież wiadomo, że NASA im tego w swoim panelu nie zablokowała, tylko ustawienia prywatności ;)


Leave a Reply