10 maja 2012 ~ komentarze 2

Wzorowy przykład wykorzystania Pinterest przy promocji marki. Polska wchłonęła Czechy

Wykorzystanie Pinterest przez PeugeotaW sieci ukazało się wideo przedstawiające wzorowe wykorzystanie Pinterest przy promocji marki. Wideo przedstawia w jak prosty sposób firma Peugeot zaangażowała tysiące ludzi do w swojej kampanii. Trzeba przyznać, że pomysł na wykorzystanie Pinterest w taki sposób okazał się strzałem w dziesiątkę. Z materiału dowiemy się między innymi jak wykorzystano możliwości edycji graficznej tablic w profilu, które tak często są pomijane tworząc jeden wielki chaos. Polecam obejrzenie całego materiału i sprawdzenie jak Peugeot skutecznie wykorzystał Pinterest przy promocji marki.

 

Polska wchłonęła Czechy

Według firmy Peugeot bądź firmy tworzącej poniższe wideo Europa uszczupliła się o jedno pastwo na korzyść Polski. W końcowej fazie prezentacji naszym oczom ukazuje się mapa Europy na której Czechy zostały wchłonięte przez Polskę. Nie byłem nigdy orłem z granic państw ale z tego co widać „oberwało się” również Niemcom, Słoweńcom no i chyba trochę Słowakom. Nieuwaga czy świadome działanie mające na celu wywołanie kolejnej wirusowej lawiny celem zdobycia dodatkowych Klientów? Oglądając materiał zastanawiam się czy nie jest to czasem dalsza część konkursu w którym ludzie wygrywają Peugeoty pn. „znajdź błąd w filmie i wygraj Peugeota” ;)

Ciekawe jak na tą fuzję z Polską zareaguje naród Czeski, doświadczony już raz takim „polskim najazdem” ;)

Czechy wchłonięte przez Polskę

Kategoria: Pinterest Społeczności | Tagi:

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Wzorowy przykład wykorzystania Pinterest przy promocji marki. Polska wchłonęła Czechy”

 1. Miczkus 13 listopada 2012 at 11:36 Permalink

  Widzę, że oberwało się też Jordanii, Syrii, Izraelowi, UAE, Jemenowi, Omanowi, Katarowi i Libanowi. Wszystcy wchłonięci przez Saudyjczyków, a część Syrii przez Irak.

  W dodatku USA zajmuje teraz całą Amerykę Północną.

  Nawet Indie jakieś takie mniejsze.

  Może to przepowiednia?

 2. Ludwik 23 kwietnia 2014 at 09:15 Permalink

  Powstało też nowe państwo – Marnegro (czyli Morzeczarne)


Leave a Reply