28 listopada 2013 ~ 1 komentarz

Zbliża się kolejna aktualizacja algorytmu?

SERP QuakeWszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodzi kolejna, większa aktualizacja algorytmu. We wszystkich, monitorach ruchu w serpach dzień wczorajszy upłynął pod znakiem wzmożonej aktywności. Najwcześniej widoczna była w SERP Quake, dziś możemy sprawdzić wczorajsze wyniki w MOZCast oraz Algoroo. Większe ruchy rozpoczęły się tydzień temu co widać na poniższych zrzutach. Wśród SEOwców zdania są podzielone, padają podejrzenia na Pandę. Padło również na zwyczajną zmianę interfejsu o czym wspomina Lexy, cytując wpis +Dana Petrovica z Dejan SEO, który to słusznie zauważył, że wczorajsze trzęsienie było piątym tak mocnym trzęsieniem w serpach w 2013. Faktycznie, coś w ostatnim czasie Google „majstruje” przy obrazkach. Najbliższy czas pokaże cóż to się takiego nadzwyczajnego wydarzyło.

Algoroo MOZCast SERP Quake

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

One Response to “Zbliża się kolejna aktualizacja algorytmu?”

  1. LogotypCafe.pl 28 listopada 2013 at 19:22 Permalink

    No ładnie. Jeszcze nie otrząsnąłem się po poprzednim updacie, a tu już nowa fala się zbliża ;-)


Leave a Reply