22 maja 2012 ~ komentarze 2

Zostań stypendystą Performance Media

Stypendium z programowaniaGratka dla przyszłych programistów. Z dniem dzisiejszym ruszył nabór kandydatów do stypendium z programowania w firmie Performance Media. Jak informuje strona PM, stypendium z programowania to nie tylko bogaty zestaw szkoleń prowadzony przez naszych doświadczonych specjalistów. To także szansa na sprawdzenie swojej wiedzy i umiejętności poprzez realizację indywidualnych projektów. Oprócz szkoleń oferujemy bowiem zajęcia praktyczne na bazie wiedzy zdobytej podczas studiów.

Dlaczego polecam to stypendium? Jeśli się dostaniesz będziemy współlokatorami ;) Zapraszam do składania wniosków.

Wszelkie informacje uzyskacie na stronie www.stypendium-performance.pl

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

2 komentarze to “Zostań stypendystą Performance Media”

  1. Przemek Sztal 22 maja 2012 at 13:17 Permalink

    Niestety nie mogę się ubiegać :( Ale innym polecam pracę z Wojtkiem. Tylko pamiętajcie, że trzeba wylogować się z systemu odchodząc od komputera :D

    • Wojtek 22 maja 2012 at 13:42 Permalink

      Nie bierzcie do siebie tego co napisał Przemek ;P


Leave a Reply