01 marca 2012 ~ 0 komentarzy

Zwiększ liczbę odwiedzin kanału na YouTube. Pinterest Ci pomoże

Promocja kanału YouTube na PinterestPosiadasz swój kanał na YouTube i chciałbyś zwiększyć ilość odwiedzin? Skorzystaj z Pinterest! O tym, że Pinterest jest świetnym narzędziem dla firm, służącym do nawiązywania kontaktów pisałem jakiś czas temu. Głównym kanałem komunikacji jest kanał ze zdjęciami. Nie zmienia to jednak faktu, że kanał wideo również jest bardzo oblegany i tętni społecznościowym życiem. Dlatego też te firmy, które swoje kampanie opierają na filmach wideo zdecydowanie powinny skupić uwagę na Pinterest.

 

Dlaczego warto zamieszczać na Pinterest filmy wideo z naszego kanału?

To, że warto dodawać na Pinterest filmy wideo ze swojego kanału, chciałbym przedstawić na opisanym przez Mashable przykładzie firmy Lionsgate, amerykańsko-kanadyjskiej firmy zajmującej się głównie produkcją filmów.
Lionsgate w przeciągu pięciu dni, od 1 lutego, dzięki udostępnieniu w swoim kanale na Pinterest swoich filmów wideo zwiększyła oglądalność swojego kanału na YouTube dwukrotnie, z 200 tysięcy do 400 tysięcy wizyt.
Niezły wynik prawda?

Kanał wideo na Pinterest

Widok wyświetlania filmów wideo na Pinterest

 

Czy w takiej sytuacji warto nadal pomijać Pinterest ze swoimi kampaniami jako kolejne źródło kontaktu z potencjalnym Klientem? Z pewnością nie.

Autorem tekstu jest Wojtek Tyluś. Powyższy tekst jest moją osobistą opinią, mogę się mylić a Ty nie musisz się z nią zgadzać.

Witajcie na moim blogu

Blog Wojtka Nazywam się Wojtek Tyluś i jestem autorem tego bloga. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące m.in.: SEO, serwisów społecznościowych, a także dowiesz się co słychać ciekawego w sieci. Wiadomości, które z jakiegoś powodu nie trafiły na bloga, znajdziecie śledząc moje profile społecznościowe, zwłaszcza na Facebooku oraz Google+. Zapraszam.

Leave a Reply